Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Komórki organizacyjne w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

 

Podstawą struktury organizacyjnej Centrum są samodzielne jedno i dwuosobowe stanowiska pracy, realizujące merytoryczne zadania jednostki. Wszystkie stanowiska pracy wchodzące w skład struktury organizacyjnej pracują w oparciu o indywidualne plany pracy oraz zakresy obowiązków i odpowiedzialności ustalone przez Dyrektora. W ramach struktury organizacyjnej Centrum funkcjonują następujące stanowiska pracy:

 

1) Dyrektor jednostki                                  mgr Urszula Dąbrowska                       dyrektor@pcpr.slupsk.pl

 

2) Zespół organizacyjny: (symbol OR)

Specjalista ds. organizacyjnych i kadr:            Wioleta Młynarczyk                            sekretariat@pcpr.slupsk.pl  w.mlynarczyk@pcpr.slupsk.pl

Specjalista:                                                       Dominika Gregorek                      d.gregorek@pcpr.slupsk.pl

Pomoc administracyjna:                                    Joanna Hryhorowicz

Kierowca / konserwator:                                   Gabriel Ćmil

 

3) Zespół Finansowo - Księgowy: (symbol FK)

Główny Księgowy:                                      mgr Marta Wilkowska                                 m.wilkowska@pcpr.slupsk.pl

Starszy księgowy:                                                  mgr Joanna Gumińska                               j.guminska@pcpr.slupsk.pl

Starszy księgowy:                                                  mgr Agnieszka Żabińska                              a.zabinska@pcpr.slupsk.pl


4) Zespół ds. świadczeń i pomocy specjalistycznej: (symbol PS)

Specjalista ds. świadczeń z pieczy zastępczej: mgr Daria Kleszczyńska                    d.kleszczynska@pcpr.slupsk.pl      

Starszy pracownik socjalny:                                        mgr Beata Szmaglik-Michułka             b.michulka@pcpr.slupsk.pl

Aspirant pracy socjalnej:                                  Monika Kozina    m.kozina@pcpr.slupsk.pl

Psycholog:                                                    mgr Anna Mróz                                  a.mroz@pcpr.slupsk.pl

Psycholog:                                                    mgr Katarzyna Cioczek

Psycholog:                                                      mgr Martyna Małecka


5) Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej: (symbol PZ)

Kierownik zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej:                                                        mgr Emilia Woźniak                     e.wozniak@pcpr.slupsk.pl

Specjalista pracy z rodziną:                             Magdalena Jurek                           m.jurek@pcpr.slupsk.pl

Specjalista pracy z rodziną:                             mgr Alicja Mendel                       a.mendel@pcpr.slupsk.pl

Specjalista pracy z rodziną                              mgr Łukasz Kuchnowski               l.kuchnowski@pcpr.slupsk.pl

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:   mgr Ewa Bibrowska                  e.bibrowska@pcpr.slupsk.pl        

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:              mgr Joanna Michalczyk             j.michalczyk@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:            mgr Jarosław Skapowicz           j.skapowicz@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:      mgr Honorata Stenka                         h.stenka@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:            mgr Przemysław Kaca                  p.kaca@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:       mgr Sylwia Chmielewska                  s.chmielewska@pcpr.slupsk.pl

Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:   mgr Patrycja Gad

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:            mgr Eunika Jędrzejewska-Pietrzyk       

 

6) Zespół rehabilitacji osób niepełnosprawnych: (symbol ON)

Starszy specjalista:                  Justyna Rudowska - Błażek                            j.blazek@pcpr.slupsk.pl

Starszy specjalista:                  Małgorzata Wardziak                                     m.wardziak@pcpr.slupsk.pl

Pomoc administracyjna:             Andrzej Tyszkiewicz                                     a.tyszkiewicz@pcpr.slupsk.pl

 

7) Zespół ds. realizacji projektów

Specjalista Reintegracji Zawodowej - Kinga Pełka            k.pelka@pcpr.slupsk.pl

Aspirant pracy socjalnej - animator działań senioralnych:      Adriana Śniegulska

8) Radca obsługi prawnej: (symbol OP)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Radzik 01-07-2011 10:16:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wioleta Młynarczyk 01-07-2011
Ostatnia aktualizacja: Wioleta Młynarczyk 01-10-2019 10:15:03