Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Komórki organizacyjne w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

 

Podstawą struktury organizacyjnej Centrum są samodzielne jedno i dwuosobowe stanowiska pracy, realizujące merytoryczne zadania jednostki. Wszystkie stanowiska pracy wchodzące w skład struktury organizacyjnej pracują w oparciu o indywidualne plany pracy oraz zakresy obowiązków i odpowiedzialności ustalone przez Dyrektora. W ramach struktury organizacyjnej Centrum funkcjonują następujące stanowiska pracy:

 

1) Dyrektor jednostki                                  mgr Urszula Dąbrowska                       dyrektor@pcpr.slupsk.pl

 

2) Zespół organizacyjny: (symbol OR)

Specjalista ds. organizacyjnych i kadr:            Wioleta Góra                          w.gora@pcpr.slupsk.pl

Specjalista:                                                       Dominika Gregorek-Koss                     d.gregorek@pcpr.slupsk.pl

Referent ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatu:                      Dominika Świeżak                  sekretariat@pcpr.slupsk.pl

Kierowca / konserwator:                                   Gabriel Ćmil

 

3) Zespół Finansowo - Księgowy: (symbol FK)

Główny Księgowy:                                       Marta Wilkowska                                 m.wilkowska@pcpr.slupsk.pl

Starszy księgowy:                                                  Joanna Gumińska                               j.guminska@pcpr.slupsk.pl

Starszy księgowy:                                                   Agnieszka Żabińska                              a.zabinska@pcpr.slupsk.pl


4) Zespół ds. świadczeń i pomocy specjalistycznej: (symbol PS)

Specjalista ds. świadczeń z pieczy zastępczej:  Daria Kleszczyńska                    d.kleszczynska@pcpr.slupsk.pl      

Starszy pracownik socjalny:                                        Beata Szmaglik-Michułka             b.michulka@pcpr.slupsk.pl

Pracownik socjalny:                                            s.chmielewska@pcpr.slupsk.pl                     s.chmielewska@pcpr.slupsk.pl

Psycholog:                                                     Katarzyna Łuczak        k.luczak@pcpr.slupsk.pl

Psycholog:                                                      Martyna Małecka       m.malecka@pcpr.slupsk.pl

Koordynator wsparcia opiekunów tymczasowych:                  Tetiana Mytych                          t.mytych@pcpr.slupsk.pl 


5) Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej: (symbol PZ)

Kierownik zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej:                                                        Emilia Woźniak                     e.wozniak@pcpr.slupsk.pl

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:    Ewa Bibrowska                  e.bibrowska@pcpr.slupsk.pl      

Specjalista pracy z rodziną:                            Magdalena Jurek                           m.jurek@pcpr.slupsk.pl

Specjalista pracy z rodziną:                             Alicja Mendel                       a.mendel@pcpr.slupsk.pl

Specjalista pracy z rodziną                              Łukasz Kuchnowski               l.kuchnowski@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:               Joanna Michalczyk             j.michalczyk@pcpr.slupsk.pl

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:             Jarosław Skapowicz           j.skapowicz@pcpr.slupsk.pl

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:             Honorata Stenka                         h.stenka@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:             Przemysław Kaca                  p.kaca@pcpr.slupsk.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:       Eunika Jędrzejewska-Pietrzyk               e.pietrzyk@pcpr.slupsk.pl

Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Anna Puścian-Wódz                 a.wodz@pcpr.slupsk.pl

 

6) Zespół rehabilitacji osób niepełnosprawnych: (symbol ON)

Starszy specjalista ds. kontroli i rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych:                  Justyna Rudowska - Błażek                            j.blazek@pcpr.slupsk.pl

Starszy specjalista ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych:                  Małgorzata Wardziak                                     m.wardziak@pcpr.slupsk.pl

Referent ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych:            Iwona Gerula                                    i.gerula@pcpr.slupsk.pll

7) Zespół ds. realizacji projektów

Koordynator projektu:                          Małgorzata Żebrowska        m.zebrowska@pcpr.slupsk.pl

Aspirant pracy socjalnej - animator działań senioralnych:    Kamila Brzezicka      k.brzezicka@pcpr.slupsk.pl

Aspirant pracy socjalnej - Małgorzata Smorczewska-Perchacz

8) Radca obsługi prawnej: (symbol OP)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Radzik 01-07-2011 10:16:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Urszula Dąbrowska 01-07-2011
Ostatnia aktualizacja: Dominika Świeżak 26-09-2022 08:45:12